درباره ما

درباره ما

تهویه ویونا پس از 30سال سابقه علمی، پژوهشی و تجربی در ساخت انواع چیلرهای تراکمی و جذبی موفق به اصلاح ژنتیکی و خَلق بهترین مدل چیلرهای جذبی از نوع هیبریدی با توجه به میزان روزافزون حساسیتهای جهانی در خصوص مصرف بهینه انرژی و آب، کاهش عوامل موثر در تخریب لایه اوزن و گازهای گلخانه ای شده است. در ساختار اصلی چیلرهای جذبی تهویه ویونا از جنس استنلس استیل، به منظور اصلاح مشکلات خوردگی استفاده شده و همچنین با به کار بردن مبدلهای اضافی سبب ارتقاء ضریب عملکرد سیکل در آنها شده است.

تهویه ویونا با کسب بهترین رزومه ها و قدمت بالا در امر تحقیق، توسعه و تولید، موفق به طراحی پیشرفته سیکل تبرید جذبی دو اثره+ برای مدل شعله مستقیم و دو اثره++ در مدل بخار شده است. این طراحی کاملا به صورت انحصاری بوده و با استفاده از ضرایب حاصل از نتایج طراحی نرم افزاری، آزمایشگاهی و تجربی ناشی از تحقیقات مهندسی متعلق به شرکت تهویه ویونا بوده است.

سیکل تبرید جذبی ضمن داشتن قدمت بالا، عمدتا بصورت چندمنظوره، قابل اعتماد، تطبیق پذیر، موثر و با توجه به طبیعی بودن نوع مبرد در آن کاملا دوست دار محیط زیست در امر تهویه مطبوع و سرمایش صنعتی مورد استفاده بوده و با رشد تقاضای مصرف در آینده روبرو میباشد.

تهویه ویونا امید دارد با نگاهی به آینده و اتکا بر دانش مدیران و کارکنان خود در کلیه سطوح، مبتنی بر مدیریت پروژه در راستای بهینه نمودن طرح های مورد پیمان از نظر فنی و اقتصادی، خدمات برجسته تری را به مشتریان خود ارائه نماید. کلیه مسئولان و کارکنان تهویه ویونا می کوشند تا با رعایت ارزشها و رفتارهای اصولی و اخلاقی، از جمله احترام به قوانین مربوط به مالکیت های معنوی، مقررات و کرامات انسانی و رعایت کلیه حقوق همکاران، رعایت مقررات ایمنی، بهداشت شغلی، محيط زیست و کار به منظور حفظ سلامت خود و کاربران و جلوگیری از هدر رفت منابع، محیطی سالم و بالنده ای را برای مشتریان خود فراهم نمایند.